درباره ما

مسکن-هدیش
اطلاعاتی درباره مسکن هدیش

مسکن بزرگ هدیش

مسکن بزرگ هدیش یکی از بزرگترین سایت‌های املاک در شهرک اندیشه است که با همراه داشتن تیم مشاوران با سابقه و مجرب و مدیران فعال با بالاترین تعداد فایل سعی کرده تا به مشتریان خود بهترین خدمات را در زمینه فروش، رهن و اجاره ارائه نماید.

سایت مسکن هدیش با ارتباط با سازندگان بزرگ و اطلاع از پروژه‌های آنان در بهترین موقعیت‌های شهر اندیشه، و آگاهی از قیمت‌های مناسب، بهترین فایل‌ها را به مشتریان ارائه می‌دهد.

همچنین امکان ارتباط آنلاین مشتریان با تیم مشاوران وجود دارد.

ذهن متمرکز
نتایج پایدار
بهترین پیشنهادات

مسکن هدیش از سال 1385 در شهر جدید اندیشه شروع به فعالت کرده و علاوه بر کار مشاور املاک در اندیشه ساختمان سازی نیز انجام میدهد که اولین ساختمان این گروه در فاز یک اندیشه بوده که یک آپارتمان 9 واحدی میباشد. ساختمان های دیگر نیز در فاز 1 خیابان طالقانی مجتمع 186 واحدی و شهرک مریم و شهرک صدف که در مجموع 8 آپارتمان تکمیل شده در نقاط مختلف شهرجدید اندیشه در طی این سال ها آماده و به فروش  وبهربرداری رسیده.

کماکان نیز در اندیشه فاز 1 دو آپارتمان در حال ساخت میباشد که شامل امکانات رفاهی همچون استخر، سونا، جکوزی و سالن ورزشی و… میباشد که در ماه های آینده آماده بهربرداری میباشد.

بهترین ویژگی های ما

  • دارا بودن بیشترین فایل زمین و مسکن در منطقه
  • قیمت گذاری منصفانه
  • تیم مشاور مجرب

جستجوی ملک های مورد نظر

مسکن هدیش با سیستم فایلینگ قوی این اختیار را به شما عزیزان می‌دهد که در هر ساعتی از روز با مراجعه به سایت مسکن هدیش ملک‌های مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت‌ها در بهترین نقاط شهرک اندیشه، شهرک شاهد،شهرک مریم و… جستجو کنید و به آسانی صاحب ملک شوید.

مشاورۀ حرفه ای و دوستانه

مسکن هدیش با داشتن مشاوران فعال و با تجربه در راستای خرید و فروش ملک در بهترین نقاط از لحاظ سرمایه‌گذاری و مسکونی به شما عزیزان در این راستا کمک شایانی خواهند کرد. مشاوران مسکن هدیش به علت آشنایی با سازندگان معروف فایل‌هایی با مناسب‌ترین قیمت‌های ممکن جهت اجاره و فروش به شما عزیزان معرفی خواهند کرد.

خرید و فروش املاک مورد نظر شما

مسکن هدیش به شما عزیزان کمک می‌کند که به آسانی ملک مورد نظر خود را به فروش برسانید و با مقرون به صرفه‌ترین قیمت‌ها در بهترین نقاط اندیشه صاحب ملک شوید؛ مسکن هدیش با داشتن تیم مشاوران فعال و مدیران مجرب کمک شایانی در راستای بهترین انتخاب به مراجعین گرامی خواهند داشت.

ساختمان های ساخته شده

فراموشی رمز عبور