خرید آپارتمان در اندیشه

خرید آپارتمان در اندیشه تخصص اصلی مشاوران مسکن هدیش است. بیشترین و قویترین فایلینگ مربوط به آپارتمان در اندیشه را به راحتی میتوانید در سایت مسکن هدیش مشاهده کنید. خرید و فروش آپارتمان در اندیشه امری بسیار آسان است البته با شرایط پیشنهادی مسکن هدیش به شما.
شما میتوانید با مشاهده فایل های زیر و بررسی مشخصات کامل آن ها به راحتی به آپارتمان مورد نظر خود برسید و تنها کافیست با مشاور مربوطه تماس گرفته و زمان بازدید ملک را مشخص کنید تا با دیدن فایل مورد نظر و گفتگو با مشاور مسکن هدیش به راحتی امر خرید آپارتمان را به سرانجام رسانده و صاحب آپارتمان مورد نیاز خود شوید.
مشاوران مسکن هدیش از ابتدای کار تا هنگام تحویل آپارتمان و ثبت سند آن به نام خریدار همواره همراه مشتریان عزیز خود بوده و با تمام توان بهترین مشاوره را در اختیار مشتریان خود میگذارند تا مسیر خرید آپارتمان را برای مشتریان خود هموار سازند. در هنگام خرید آپارتمان اسناد ملک به طور کامل و دقیق مورد بررسی مسئول قرارداد قرارمیگیرد و سپس از دفترخانه اسناد رسمی به طور قانونی از اداره ثبت اسناد، سند ملک استعلام گرفته میشود تا مشخص شود که سند ملک هیچگونه شکایت قضایی نداشته و در بازداشت ارگان خاصی نباشد سپس از شهرداری مربوطه منطقه استعلام عوارض گرفته میشود و پس از آن اسناد ملک جهت پرداخت مالیات به اداره دارایی فرستاده میشود و مالیات مربوط به ملک مشخص و پرداخت میگردد که تمامی این امور بر عهده فروشنده میباشد اما لازم به ذکر است که مسکن هدیش با در اختیار داشتن کارمندان حرفه ای تمامی این امور را در مدت زمان کوتاه برای سهولت در انجام کار ، انجام داده و نتیجه را به خریدار و فروشنده اعلام میکنند و اسناد مربوطه و پرداختی ها را تحویل دفتر میدهند.
خرید و فروش آپارتمان در اندیشه تخصص ماست.

فراموشی رمز عبور